Search
Directions
Яблоки
Overview
Photos
1
Reviews
3
Features
Rating
4
.
4
9 ratings
Rate this place
3 reviews
By default
В
Влада Самолазова
Level 4 Local Expert
Subscribe
February 26
delicious
See original
· Русский
Д
Денис А.
Level 3 Local Expert
Subscribe
May 24
Super
See original
· Русский
Коржик
Level 13 Local Expert
December 30, 2023
We regularly buy apples for 1.5 rubles per 1 kg. We take 30 kg at once, for 3 families, for 1 month.
See original
· Русский
1
2
Write review